Czyszczenie starych dywanow – o czym nalezy pamietac

Czyszczenie starych dywanow - o czym nalezy pamietac

Ilekroć to środowisko jest wpływ powodzi, zalania może nie tylko wpływać na strukturę i powierzchnię przestrzeni, ale może również prowadzić do problemów zdrowotnych środowiska, że ??właściciele domów muszą wiedzieć. Oto 4 wspólne zdrowotne problemy środowiskowe, które mogą wpływać na swój dom po powodzi:

Pleśń

Pleśń rozwija się na powierzchni, które są w środowiskach o wysokiej wilgotności.zapoznaj się z naszą ofertą Mączniak zbiera się w miejscach na powierzchni przedmiotów, w którym występuje wysoki stopień wilgotności i niski stopień cyrkulacji powietrza. Kiedy ludzie poruszają się przestrzenie, które są obciążone pleśni, mogą one wykryć zapach. Zapach ten jest wynikiem w procesie chemicznym, który występuje, gdy woda, tlen i Interact powierzchni. Mączniak również na ogół ma czarny lub biały , w zależności od reakcji chemicznych.

Ze względu na pleśń mogą rozwijać się na powierzchni materiałów, może to być również matowego lub zboczyła gdy jest podmuch powietrza. Powoduje to, że pleśń staje się częścią powietrza, zmniejszając jakość powietrza i potencjalnie powodując uszkodzenie płuc.

Bakteria

Oprócz pleśni, które mogą rozwijać się w wilgotnych środowiskach bogatych bakterie mogą również wzrost i rozwój. Bakterie mogą być szkodliwe, co prowadzi do dyskomfortu w oddychaniu, zakażenia, astma i alergie, podobnie jak pleśń. W związku z tym, może okazać się konieczne całkowite dezynfekcji przestrzeń po zalewowej tak, aby zmniejszyć ryzyko rozwoju bakterii.

termity

Termity są bardzo częste zdarzenia w domach, które zostały poddane szkód powodziowych lub wody. Termity stada do obszarów, które są zarówno drewniane i wilgoć bogaty. W związku z tym, w domu, który doświadczył szkód powodziowych to idealne środowisko dla kolonii termitów rosnąć i rozwijać się.
kurs radiowy warszawa
– autor artykułu