Czyszczenie dywanow na mokro czy na sucho

Dobranoc, śpij mocno, nie pozwól pluskwy gryzie. Wielu z nas wychował się słysząc ten stary wierszyk, ale nie wiedzieliśmy, jak bardzo prawdziwe wyrażenie to byłoby stać. inwazje Bed Bug są dziś coraz bardziej powszechne. Eksperci uważają, że ostatni wzrost tych błędów mogą być spowodowane więcej podróży, brak wiedzy na temat zapobiegania epidemii i nieefektywnych praktyk zwalczania szkodników. Nie było wiele nieporozumień na temat tych Żyjątka. Jesteśmy tu, aby oddzielić mity od faktów i zorientować się, co można zrobić, aby kontrolować te małe szkodniki, zanim staną się poważnym problemem.

Pluskwy (Cimex lectularius) są małe, płaskie pasożytnicze owady, które żyją z krwi zwierząt lub ludzi. Dorosłych błędy są o długości 1/4 cala (około rozmiaru nasion jabłek) i mają sześć nóg. Wynoszą one w kolorze od jasnego do ciemnego brązu, ale oni sie rdzawy czerwony po karmieniu. Te błędy nie latają, ale mogą szybko przejść na podłogach, ścianach i sufitach. Te błędy ukryć w ciągu dnia w miejscach takich jak szwy materace, łóżko kontynentalne, ramy łóżka, zagłówki, stoliki, komody wewnętrznych pęknięć i szczelin, tyle tapety, lub innych obiektów na całym łóżku.

wspólne Mity

Mit: Nie można zobaczyć te błędy.

Rzeczywistość: Są na tyle duże, aby były łatwe do zauważenia, ale często ukrywają się w szczelinach mebli, podłóg, czy ścian. Powinieneś być w stanie zobaczyć błędy dorosłych http://trenego.pl/rachunkowosc-chojnice/ łóżko, nimfy i jaja (perłowo-biały kolor) z gołym okiem. Kluczem jest ich szukać w swoich przestrzeniach ukrycia.

Mit: pluskwy żyć w brudnych miejscach.

Rzeczywistość: Te błędy nie są przyciągane do kurzu i brudu; są one przyciągane ciepła, krwi i dwutlenku węgla. Jednak bałaganu oferuje więcej miejsca ukrycia. Te błędy mogą wejść do twego domu niezauważony przez bagaży, odzieży, wykorzystywanych kanap i innych przedmiotów.

– autor artykułu