Czyszczenie dywanu odkurzaczem pioracym

Czyszczenie dywanu odkurzaczem pioracym

Rzeczywistość: Nie było żadnych przypadków lub badania, które wskazują, pluskwy przechodzą choroby z jednego hosta na inny. Jednak pluskwy może być kłopot, ponieważ ich obecność może powodować swędzenie i utrata snu.

Mit: Pluskwy nie wyjdzie, jeśli w pomieszczeniu jest jasno oświetlone

Rzeczywistość: Chociaż te błędy wolą ciemność, utrzymując światło w nocy nie będzie zniechęcać tych szkodników od gryzienia ciebie.https://www.witaminyswanson.pl/swanson-reishi-mushroom-600mg-60kap

Leczenie

Kiedy widzisz obecność tych błędów, nimfy, lub jaja, należy natychmiast wykonać następujące czynności:

Czyste i suche pościel, pościel, zasłony i ubrania w gorącej wodzie i wysuszyć je na najwyższym ustawieniu. Umieść pluszaki i inne przedmioty, które nie mogą być myte w suszarce, i uruchomić na wysokiej na 30 minut.

Za pomocą twardej szczotki do szwów materac peeling do usunięcia pluskwy i ich jaja przed odkurzanie.

Odkurzyć swoje łóżko i okolic. Po odkurzaniu, natychmiast umieścić worek odkurzacza w plastikowej torbie i umieścić w śmieci na zewnątrz.

Czyszczenie dywanu odkurzaczem pioracym

Zapobieganie infestacji Bed Bug

Wykonaj te proste środki ostrożności, aby zapobiec zarażeniu się błąd w domu:

Sprawdź swój materac i zagłówkiem często objawy tych błędów.

Odkurzyć swoje łóżko i okolic często

Dokładnie sprawdzić używaną meble, łóżka, kanapy i żadnych oznak zarażenia błędów.

Użyj pokrywę ochronną, która otacza materace i łóżko kontynentalne oraz eliminuje wiele miejsc ukrycia. Światło kolor okrywającej sprawia pluskwy łatwiej zobaczyć. Pamiętaj, aby kupić wysokiej jakości osłonowego, który będzie oprzeć łzawienie i regularnie sprawdzać zaskrzynieniami dziur.

Zmniejszyć bałagan w domu, aby zmniejszyć kryjówek na błędy.

W pokojach hotelowych, użyj półki na bagaż trzymać swój bagaż podczas pakowania i rozpakowywania, zamiast ustawiania swój bagaż na łóżku lub podłodze.

– autor artykułu