Jak usunac brzydki zapach z dywanu

Jak usunac brzydki zapach z dywanu

Pet moczu może być bardzo irytujące do czynienia, jeśli jesteś właścicielem dywan. Paskudny zapach naprawdę może dołączyć do dywanu nawet po usunięciu plamy moczu. Niektórzy ludzie mogą sobie nawet sprawy, że masz psa lub http://harmoniasmakow.pl/sosy-slodko-kwasne kota domowych, nawet jeśli nie powiedziano jeszcze ich powodu nieprzyjemnego zapachu, które można zauważyć, jak tylko wejść do drzwi. Na pewno nie jest to coś, co chcesz się dzieje w domu.

Jak usunac brzydki zapach z dywanu

Ale pozbycie się nieprzyjemnego zapachu moczu zwierzę może być dużo trudniejsze niż wiele domów zrealizować. Radzenie sobie z tym może być kłopotliwe i dlatego podajemy poniżej kilka wskazówek, które pomogą Ci pozbyć się tego problemu niepochlebny dywan raz na zawsze. Oto kilka sposobów, że można pozbyć się nieprzyjemnych zapachów pet moczu na dywanie.

Jak usunac brzydki zapach z dywanu

• Użyj na bazie octu Cleaning Solution – Jedna rzecz, że każdy wie, że ocet jest jednym z popularnych składników w kuchni. Co najczęściej ucieka zawiadomienie wielu ludzi jest to, że kuchnia składnikiem rzeczywistości może być stosowany jako środek czyszczący też. Ocet ma właściwości czyszczące i brzydkich zapachów, dlatego może to być jeden z najlepszych sposobów, które można wykorzystać, próbując pozbyć się zapachu moczu zwierząt na swoim dywanie. W celu wykorzystania ocet, można po prostu przygotować roztwór do czyszczenia dywanów z niego. Wystarczy zmieszać jedną część octu z czterema częściami wody. Jeśli uważasz, że zapach jest bardzo silny, można zdecydować się na zmianę stosunku do jednej części octu dla każdego z trzech części wody. Następnie wlać niektóre z nich na obszarach dotkniętych dywanu, a następnie pozostawić do wchłonięcia tam przez około pięć minut. Następnie za pomocą mokrego / suchego próżniowej dla usunięcia roztworu czyszczącego i wysuszyć dywan.

– autor artykułu